Nástavby pro zemědělství - Autotech

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Nástavby pro zemědělství

Program

Tyto nástavby jsou vyráběny jako sklápěč:
1-stranný,
2-stranný
3-stranný

a jsou montovány převážně na podvozky v celkové hmotnosti od 15 do 26 tun.
Sklápěče jsou standardní konstrukce s bočnicemi z ocelových nebo hliníkových profilů s různými kombinacemi jejich otevírání.


fotogalerie

Mezi nejzákladnější nástavby, které dodáváme do zemědělského sektoru patří bezesporu sklápěčové nástavby.

Nástavby mohou být vybaveny pro zvýšení užitečného objemu ještě nástavky bočnic nástavby. Toto provedení je vhodné pro převoz krmiv, obilí, granulátů, loupané kůry a obdobných zemědělských komodit. Ve snaze o co nejširší využití těchto nástaveb jsou konstruovány pro možnost přepravy paletového zboží ( odpovídající šířka nástavby a možnost odklopení bočnic pro snadné nakládání palet). Před povětrnostními vlivy je náklad chráněn lehce rolovatelnou plachtou. Dále jsou tyto nástavby vyráběny s celohliníkovými korbami, což umožní zvýšení užitečné hmotnosti vozidla při zachování pevnostních parametrů nástavby, a tím snížení přepravních nákladů na váhovou jednotku. Tyto nástavby jsou konstruovány nejen pro nákladní vozidla, ale také pro přípojná vozidla.

Také spolupracujeme při výrobě nástaveb na přepravu krmných směsí. U těchto nástaveb vyrábíme pomocný rám, ocelovou nosnou plošinu pro vlastní nástavbu a kompletní hydraulický systém. Takto připravený základ putuje poté k dalším firmám pro dostavbu vrchní části nástavby.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky