Přepravníky zvířat - Autotech

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Přepravníky zvířat

Program

Dalším druhem nástaveb jenž se u nás vyrábí a dodává do zemědělství jsou prepravníky hospodárských zvírat.

Tyto přepravníky jsou konstruovány jak pro přepravu hovězího dobytka, tak i pro přepravu vepřového dobytka. Základem těchto nástaveb je ocelová svařovaná konstrukce potažená ocelovým plechem. Vnitřní prostor je rozdělen brankami dle délky nástavby a druhem přepravovaných zvířat pro jejich bezpečné stání během přepravy. V horní části je konstrukce překryta plachtou pro ochranu proti povětrnostním vlivům.

fotogalerie

V předním čele nástavby jsou otvory s regulovaným prouděním vzduchu do nákladového prostoru. Pro usnadnění nakládky zvířat je zadní stěna nástavby tvořená nakládací rampou s hydraulickým pohonem. Tato rampa umožňuje bezproblémové nastupování zvířat nejen z okolního terénu,ale i z pevných nakládacích ramp. Rampa je opatřena zábradlím pro bezpečné navádění zvířat do ložného prostoru.

Při konstrukci těchto nástaveb jsou samozřejmě respektovány všechny zákony,
týkající se ochrany zvířat při jejich přepravě (zákon
č.246/1992, č.162/1993, č.193/1994, č.243/1997, č.77/2004 vyhlášky 193/2004 a ostatní). Tyto úpravy se týkají např. minimálního
prostoru
pro každé přepravované zvíře, zásobárnou pitné vody a krmiv, záchytnými jímkami na výkaly, větrání …atd.

V neposlední řadě je v našem sortimentu určeném pro zemědělství specielní nástavba
pro přepravu živé drůbeže v přepravních klecích. Tato nástavba je tvořena ocelovou konstrukcí, která má přední čelo a strop tvořen polyuretanovým panelem, z důvodu
dosažení termoizolačních vlastností.
Boční stěny jsou tvořeny odklopnými bočnicemi z ocelových profilů a dřevěných latí.
Horní části bočnice je opatřena plynovými vzpěrami
pro snazší otevírání směrem vzhůru, spodní část je aretována ve vodorovné poloze pro snazší vykládání klecí s přepravovanou drůbeží. Boky nástavby lze při nepřízni počasí zakrýt shrnovací plachtou. Tato nástavba má také zajištěné důkladné větrání prostoru pro přepravovanou drůbež.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky