Valníkové nástavby - Autotech

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Valníkové nástavby

Program

-  Valníkové nástavby bez plachty, popř. s plachtou
-  V
alníkové nástavby s hydraulickými jeřáby pro převoz hutních a stavebních     materiálů
-  V
alníkové nástavby s elektro-hydraulickými čely
-  V
alníkové nástavby se shrnovací plachtou
-  V
alníkové nástavby v provedení ADR
-  V
ýměnné valníkové nástavby
-  V
elkoobjemové valníkové soupravy atd.

fotogalerie

Valníkové nástavby vyrábíme v několika provedeních:

Pro vozidla od 3 tun do 11 tun celkové hmotnosti jsou základem ocelové svařované rošty nebo hliníkové šroubované rošty v eloxovaném nebo lakovaném provedení. Výhodou hliníkových roštů je nízká hmotnost při dostatečné tuhosti.

Pro vozidla nad 11 tun celkové hmotnosti jsou standardem ocelové svařované rošty, jenž se dimenzují dle celkové hmotnosti podvozku a druhu přepravovaného nákladu. Svařují se z tenkostěnných popř. silnostěnných materiálů třídy 11523. Po svaření se rovnají a následně zinkují nástřikem nebo žárově zinkují dle přání zákazníka. Lakování je provedeno kvalitními laky od firmy GLASURIT, jenž jsou spolu se zinkováním zárukou vysoké životnosti a odolnosti.

Podlahy valníkových nástaveb tvoří převážně vodovzdorné překližkové podlahy. Podlahy jsou šroubované pomocí kvalitních vrutů a vratových šroubů, které zaručují trvalý spoj téměř bez možnosti uvolnění. Podlahy jsou standardně na stykových plochách tmeleny. Možné je dodat podlahy z prken, podlahy oplechované, popř. různé kombinace dle druhu přepravy.

Sloupky valníkových nástaveb mohou být šroubované, sklopné, posuvné. U většiny nástaveb jsou používány středové sklopné sloupky HESTAL, které mají dlouhou životnost a bezproblémový systém otevírání. Pro větší např. velkoobjemové nástavby je možné použít i výškově výsuvné sloupky HESTAL.

Hliníkové bočnice jsou vyráběny s uzávěry typů EUROCLIP popř. HESTAL. Provedení nástavby sávěry bočnic HESTAL zajišťuje dostatečnou tuhost nástavby a je vhodné např. u  velkoobjemových souprav, valníků pro převoz stavebních nebo hutních materiálů.

Plachtové konstrukce jsou vyráběny v několika variantách. S lomenou popř. rovnou střechou.

Strop konstrukce je tvořen z pozinkovaných nebo hliníkových trubek v pryžových uloženích.

Plachtové konstrukce mají dřevěné nebo hliníkové latění.

V nabídce je taktéž kompletní sortiment shrnovacích konstrukcí od firmy EDSCHA. Plachty valníkových nástaveb jsou dodávány ze zahraničních materiálů v celním, tuzemském i kombinovaném provedení.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky