Návěsy a přívěsy - Autotech

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Návěsy a přívěsy

Program

Výrobou užitkových nástaveb na nákladní přívěsy a posléze i návěsy se zabýváme již několik let.

Naší snahou bylo uspokojit potřeby svých zákazníků na dodávku nejen užitkové nástavby na jejich vozidlo, ale také splnění jejich požadavku na přípojné vozidlo. Po prvopočáteční snaze o spolupráci s některými tuzemskými výrobci této techniky jsme začali spolupracovat s tehdy téměř neznámým výrobcem přívěsové a návěsové techniky firmou SVAN Slatiňany.

fotogalerie

I díky pochopení tohoto výrobce bylo možné zákazníkům v krátké době nabídnout řadu typů valníkových, skříňových, sklápěčových i jiných typů tandemových a točnicových přívěsů. Výhodou těchto přívěsů s různými typy nástaveb AUTOTECH Vinoř je maximální snaha uspokojit potřeby
zákazníka při dodržení všech technických podmínek.

Na rozdíl od některých jiných výrobců má zákazník možnost variability při sestavování chassis podvozku a užitkové nástavby. V nabídce je několik typů náprav od významných výrobců jako jsou BPW, SAF, GIGANT s bubnovými či kotoučovými brzdami, s možnostmi přizvedávání nápravy a obutými pneumatikami Michelin, Dunlop, Goodyear, Continental či Barum.

Další nespornou výhodou je možnost rozměrového přizpůsobení se potřebám zákazníka a vyřešením jeho přepravních požadavků. Samozřejmostí je kladení důrazu na povrchovou úpravu a ochranu všech použitých materiálů za použití technologií jako např. zinkování a lakování kvalitními laky.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky